Tıkanmış Logar Açma & Logar Temizleme Hizmetleri

Logar Temizleme Hizmetleri

Logar tıkanıklığı, binaların başlıca yaşadığı ve sıklıkla görülen sorunlardan biridir. Özellikle çok katlı apartmanlarda onlarca dairenin mutfağından akan atık yağlar, yağlı bulaşık suları, çamaşır ve bulaşık makinelerinden kaynaklanan deterjan atıkları, tuvaletlere atılan veya istemeden kaçan çocuk bezi, temizlik bezi, sünger gibi cisimler kanalizasyonda birikerek zamanla tıkanıklığa yol açmaktadır.

Ankara kanal açma firmamız, logar açma ve temizleme işlemlerinde kırma ve sökme işlemlerine gerek duymadan, gerekli teknolojik ekipmanları kullanarak çözüm üretmektedir. Kanal açma ve temizleme talepleriniz için bizi GSM numaralarımızdan günün her saatinde arayabilirsiniz.

KANAL AÇMA HİZMETİMİZİ GÜNÜN HER SAATİNDE VE UYGUN FİYATLARLA VERİYORUZ

Kanal açma ( logar tıkanıklığı açma ) ve kanal temizleme hizmetlerimizi saat farkı olmaksızın veriyoruz. Logarınız tıkandıysa mesai saati olup olmamasına dikkat etmeden bizi arayabilirsiniz.

Ankara’nın her hangi bir semtinde kanal açma hizmetine ihtiyacınız olduğunda hemen telefon ederek bizimle görüşün ve adresinizi verin. Deneyimli ve profesyonel elemanlarımız adresinize gelerek sorunu inceleyecek ve sizlere mümkün olsan en kısa sürede tamamlanan uygun ücretli hizmetler sunacaktır.

kanal arıza iletişim

Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. 

Call Now Button